WhatsApp Destek
V-Pills

V Pills Penis Büyütücü Kapsül

  • TR-373
  • VAR

V-Pills Penis Büyütücü Kapsül ürünleri erkeklerin penis boyutlarından şikayetleri üzerine etkili bir şekilde büyüme desteği sağlayan ürünlerdir.

249,00

V-Pills Penis Büyütücü Kapsül

Penis Büyütücü Ve Geliştirici V-Pills Hap Ürünleri!

V-pills penis büyütücü haplar, şimdiye kadar sadece Amerika ve Avrupa'da kullanılan bu üründen hiç bir şikayet ya da yan etki görülmemiştir. Bu inanılmaz bir garantidir. Şimdi Türkiye'de satılmaya başlanan ve çok fazla talep gelen bu ürün ile cinsel hayatınız mükemmel bir hale gelecek. Penisinizi büyütmek, ve bu konuda bir kaç hafta gibi kısa bir süre içerisinde sonuç almak ister misiniz?

Seçkin bilim adamları tarafından Albion Medical laboratuarlarında geliştirilen V-pills penis büyütücü kısa penis boyu, iktidarsızlık, erken boşalma gibi şikayetleri bulunan binlerce erkeğe kesin ve kalıcı bir çözüm oldu. V-pills piyasaya sunulmadan her türlü teste tabii tutulmuş ve tıp çevrelerince kabul görmüş, onaylanmıştır. Etkisi 100% garantilidir. Albion Medical sizi bu etkiyi bizzat yaşayarak görmeye davet eder. Artık istediğiniz penis boyuna ve erkeklik gücüne ulaşmanız için büyük acılara katlanmanıza, büyük çabalar ve paralar harcamanıza gerek yok.

V-Pills Penis Büyütücü Hap Kullanımı ve Kullanım Şekli!

V-pills penis büyütücü hap kullanımı ve kullanım şekli oldukça basit ve kolaydır. V-pills kullanımı günde iki (2) defa yapılmak üzere uygulanmalıdır. Sabah ve akşam olma koşulu ile kullanılması gereken ürün aç veya tok karnına fark etmez ve bitkisel olduğundan ötürü rahatlıkla kullanılabilmektedir.

V-pills kullanımı aşamalarında düzenli ve öğün atlamaksızın dikkatli bir şekilde uygulanması gerekir. Üstün kalitedeki penis büyütücüler en iyi verimi alabilmek için günde 2 defa ve en az üç ay kullanılması gerekir. Kişinin metabolizmasına göre değişen ölçüler olsa da gözle görülür bir şekilde 4 ila 7 cm gibi büyük bir oran farkı sağlanacaktır.

V-Pills Penis Büyütücü Hap İçeriği ve İçerisindeki Bileşenler!

V-pills içeriği bakımından oldukça zengin bir menüye sahiptir. İçeriğinin zengin oluşu ve tamamen doğal olmasından ötürü kullanıcıya olumsuz hiçbir etkeni belirtmemektedir. V-pills içeriğindeki bileşenler olarak sizlere bahsedecek olur isek bunlar; E Vitamini, B3 Vitamini, Alıç meyvesi, Saw Palmetto, Ginkgo, Çin Ginsengi, Damiana, Demirdikeni, Yulaf Samanı, Azgın Teke Otu, Kayen Meyvesi olmak üzere doğal ve zengin bir içeriğe sahip olduğunu belirtebiliriz.

V-Pills Penisi Nasıl Büyütür?

Penisinizin içerisinde 'corpa cavernosa' adında süngerimsi doku vardır. Heyecanlandığınızda bu dokulara kan pompalanır ve ereksiyon meydana gelir. Penis Büyütücü V-Pills hapları bilim adamları tarafından bu dokuların kapasitesini arttırmak için geliştirilmiştir. Sonuç olarak bu dokulara daha çok kan pompalanır ve penisiniz enine ve boyuna büyür. Aynı zamanda ereksiyon da daha uzun sürer. Bunun için, egzersiz gerekmez, Cerrahi müdahale gerekmez, Pompa gerekmez. Yapmanız gereken tek şey Penis Büyütücü V-Pills haplarını kullanmak.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.