WhatsApp Destek
Aquaglide

Aquaglide Kayganlaştırıcı Jel 100 ml

  • TR-1142
  • VAR

Aquaglide Kayganlaştırıcı Jel 100 ml Vajinal Kuruluk Tedavisi İçin Medikal Kaydırıcı

59,00

Aquaglide Kayganlaştırıcı Jel 100 ml

Aquaglide Kayganlaştırıcı Jel Ürünleri!

Aquaglide Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel tüm kadınların yardımcısı bir sağlık ürünüdür. Bazı bayanların anatomik olarak ya da çeşitli nedenlerle vajina bölgesi yeterince ıslanmaz. Buda kadınların cinsel ilişki esnasında kuruluktan dolayı canlarının yanmasına, ağrı ve acı hissetmelerine neden olur. İşte Aquaglide Kayganlaştırıcı Jel, kadınlar için bu noktada devreye girer.

Aquaglide Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel in kullanım amacı

Aquaglide Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel, kuruluktan ilişkiye girilemeyen durumlarda sürtünmeden dolayı acı hissedebildiğinde, menopoz haline geçildiğinde, emzirme döneminde kolaylıkla kullanılır. İçeriği su bazlı olduğu için yutulmasında ya da vücudun diğer bölgelerinde kullanılmasında bir sakınca yoktur. Bugün birçok kadın Aquaglide Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel kullanmaktadır. Unutulmamalıdır ki partnerinizle uyumlu sorunsuz bir cinsel yaşam ancak sizi mutlu edebilir.

Aquaglide Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel in güvenilirliği

Alman devi joy division firması tarafından üretilen kremin, satış rakamları oldukça yüksektir. Medikal onaylı ve klinik testli, uzun süre kaydırma özelliğine sahip, yağsız, kokusuz, prezervatif ile uyumlu bu jel Avrupa standardı CE garantisinde güvenilir bir üründür. Aquaglide Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel kullanımı ise çok kolaydır. Bir parça alınarak vajina içerisine ve çevresine masaj yapılarak sürülür.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.